Почему растут цены на бензин

16.04.2011 | 02:11
Юрий 

ВОПРОС- почему мы платим по ТАКИМ ЦЕНАМ за "бодягу" местного производства /ГАЗОКОНДЕНСАТА/, из местного сырья (не импортной нефти) под именем бензин из таких источников, как *** (*названия автозаправок удалены модератором)

     
Рейтинг (4)
20.04.2011 | 12:04
Уважаемый Юрий! Этот вопрос и меня очень интересует. Что такого должно произойти в стране, чтобы потребитель наконец-то начал отличать "повидло от мазута" и не "велся" на демпинговые цены некоторых АЗС, которые почти всегда означают одно - "осторожно, БОДЯГА!". Вы же не покупаете дешевое спиртное из-под полы на рынках? Вот и топливо покупайте у тех, кому 100% доверяете.
 
     
Согласен    
 
20.04.2011 | 14:03
На сьогоднішній день питання якості пального досягло найвищої гостроти. Користуючись відсутністю у підрозділів Держспоживстандарту фінансової можливості на достатньому рівні забезпечити державний контроль якості нафтопродуктів, окремі компанії реалізують на своїх АЗС пальне під відомими брендами.

Проблема тіньового обороту нафтопродуктів і якості є прямим наслідком того що, рівень конкурентних відносин на ринках нафтопродуктів є недостатньо ефективним. Це зокрема, пов’язано з відсутністю контролю за якістю. Як наслідок, системно не забезпечують належною якістю нафтопродуктів як ті компанії, що торгують так би мовити мовчки, так і ті компанії що не шкодують грошей на рекламу надвисокої якості своїх нафтопродуктів. Є надія що це питання буде виправлено після придбання державою 9 рухомих лабораторій з контролю якості нафтопродуктів та налагодження їх ефективної роботи.

 
     
Согласен    
 
20.04.2011 | 17:00
Полностью согласен с Леонидом Васильевичем. Именно благодаря нашему с Вами, Юрий, потребительскому согласию такие, с позволения сказать, участники рынка и работают. Хотя и государству следовало бы зашевелиться. Например, лично я выступаю за введение уголовной ответственности за производство и реализацию бадяги.
 
     
Согласен    
 
20.04.2011 | 21:33
У попередні роки і дотепер Держспоживстандарт, у віданні якого і є контроль за якістю пального, був недофінансований. Перевірок на АЗС він практично не здійснював. І це тільки на руку нечесним гравцям. Тому сьогодні дуже важливо налагодити такий контроль з боку держави та забезпечити під нього відповідне фінансування. Усі видатки на цей контроль повернуться у вигляді додаткового наповнення бюджету. І вони будуть в десятки разів вищими від витрат Держспоживстандарту. Адже сьогодні «бодяга» - це не тільки неякісний нафтопродукт, але й несплата податків у держбюджет з боку недобросовісних учасників ринку. "Бодяжне" пальне не тільки руйнує роботу двигуна автомобіля і шкодить довкіллю. Його дешевість є примарною. В Україні проводилися дослідження, які засвідчили, що при застосуванні якісного пального стандарту Євро-5 його розхід в автомобілі є значно нижчим, аніж при заправці пальним старих стандартів, не кажучи вже про сурогат. У перерахунку на літри/гривні економія становить як мінімум 25 копійок на літрі. То ж чи є сенс платити за сумнівний продукт, наражаючи свій автомобіль на ймовірний вихід з ладу. Ми не такі багаті, аби купувати дешеві речі.
 
     
Согласен    
 
  Комментарии пользователей     
Рябцев Геннадий: Роману: Если топливо с одинаковой маркировкой на некоей заправке дешевле, чем на соседних, на 5% и больше - это наверняка бадяга. Сами не покупайте и друзьям скажите, чтобы не брали.

Андрею Викторовичу: Одним органом, увы, обойтись не получится. Тогда на каждый продукт нужен будет свой. Но государство, действительно, забыло о качестве. На языке чиновников - одни цены
20.04.2011, 17:06
Роман: Господин Косянчук,а как можно отличить "повидло от мазута" если ОНО продается на заправках известных АЗС, требовать при каждой заправке сертификат качества с каждой АЗС, что бы при ремонте топливной было чем помахать?????
20.04.2011, 16:43
Андрей Викторович: А кто-то анализировал сколько бензина, например А-95, производится и завозится, а сколько продается? В этой ситуации необходим один орган, который отвечал бы за ситуацию на рынке. Контролировал и ввоз и качество и продажу.
20.04.2011, 12:59
 

осталось символов: 500
Автор:
Введите текст на картинке:
    обновить